Ви переглядаєте: Головна сторінка
Освітні ресурси
Показати # 
# Веб-Посилання
1   Link   Освітній портал
"Освітній портал" (www.osvita.org.ua) засновано в середині 2002 р. групою однодумців, в онлайні проект з'явився в січні 2003 р. Першочергова мета - якісне інформування громадян щодо вищої освіти в Україні. Так, першим розділом проекту був електронний довідник "ВНЗ України", згодом з’явилися "Новини освіти та науки", "Каталог освітніх сайтів", "Календар освітніх подій" та багато інших цікавих розділів. Мета на сьогодні - розширити створений простір для спілкування освітян онлайн, наповнювати його свіжою та актуальною інформацією галузі.

http://www.osvita.org.ua/
2   Link   УРОКИ.НЕТ
На страницах этого сайта Вы найдете следующую информацию: поурочное и тематическое планирование, открытые уроки, сценарии школьных праздников для проведения Первого звонка, Дня Учителя, Осеннего бала, Нового Года, Новогоднего вечера, Дня влюблённых, 23 февраля, 8 Марта, Последнего звонка, Выпускного вечера (бала), классные часы, методические разработки, конспекты уроков, учебники, лабораторные, контрольные работы и множество других материалов для учителей информатики, математики, химии и биологии, физики и астрономии, географии, ОБЖ, русского языка и литературы, истории, трудового обучения, начальных классов, украинского языка и литературы, а также материалы для педагогов-организаторов, школьных психологов, завучей, классных руководителей и директоров школ, лицеев, гимназий!
http://yrok.at.ua/
3   Link   Урок
Cайт вчителя початкових класів.Сайт присвячений вчителям та батькам. Цей сайт покликаний об'єднати зусилля батьків і вчителів для підвищення ефективності навчання і виховання дітей. На сайті ви ви зможите знайти уроки, заходи, пам'ятки, методичні розробки, ігри, загадки, посилання на довідники, словники, енциклопедії.
http://yrok.at.ua/
4   Link   Форум директорів шкіл
Тут ви можете ознайомитись з останніми освітянськими новинами центральних органів та з регіонів України. Існує можливість додавання своїх новин (зі шкіл) без реєстрації. Розміщуються статті наших колег на різну тематику, яка важлива для адміністративної роботи у школі. Дуже цікава категрія "Доповіді на масові заходи", де користувачі можуть обмінюватися зразками своїх виступів на шкільних святах, масових заходах. Цікаво переглянути статті з категорій "Вітання", "Фінансово-господарська робота", "Зразки документації, наказів", тощо. Додавати свої статті можна без реєстрації.

http://direktor.at.ua/
5   Link   Birchen Miracle
Шукаючи годинами в Інтернеті потрібну мені інформацію я вирішив розробити спеціальний сайт для себе та інших вчителів, які витрачають багато часу для пошуку потрібних сайтів тому, що хочуть щоб їхні уроки були ще більш цікавими та насиченими корисною інформацією. Також дана сторінка була створена мною для вчителів, як обмін досвідом та власними розробками із колегами з інших шкіл.
http://teachers.at.ua/

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)