Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Навчальні матеріали

Навчальні матеріали

основи економічних теорій

Матеріали для самостійної роботи Основи економічних теорій

Основи економічних теорій (матеріали для самостійної роботи). Методичні рекомендації призначені для учнів другого курсу навчання за спеціальністю 5.090704 Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв. Укладач: Айшпурс Надія Валеріївна, викладач спеціаліст вищої категорії вищого професійного училища №9 м. Кіровоград.       

Останнє оновлення на Неділя, 21 березня 2010, 20:25
   

Збірник конспектів Текстовий редактор Microsoft Word

Збірник опорних конспектів «Практичне застосування текстового редактора Microsoft Word 2003» призначено для учнів професійно-технічних навчальних закладів та може бути використано для організації самостійної роботи під час вивчення навчальних дисциплін «Програмне забезпечення персонального комп'ютера», «Інформатика», «Інформаційні технології».  Автори: Терьохін Олексій Євгенійович, заступник директора вищого професійного училища №9 м.Кіровограда, старший викладач, спеціаліст вищої категорії; Терьохін Ігор Євгенович, майстер виробничого навчання І категорії вищого професійного училища №9 м.Кіровограда, старший викладач, спеціаліст вищої категорії. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 березня 2010, 18:14
   

Рекомендації до сам.роботи Українська та зарубіжна культура

Збірник є методичним посібником, орієнтованим на виконання самостійних робіт з дисципліни «Українська та зарубіжна культура» для підготовки кваліфікованих робітників за професіями: «Технічне обслуговування та ремонт апаратури зв’язку та оргтехніки», «Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв». Методичний посібник містить план самостійних робіт до кожної теми, короткі теоретичні відомості з теми, питання для самоконтролю, зміст самостійної роботи, перелік літератури до виконання самостійних робіт. Автор: Бірюкова Наталія Миколаївна, викладач вищої категорії ВПУ№9.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 березня 2010, 08:04
   
alt

Основи електроніки (навчальний посібник)

Основи електроніки (навчальний посібник). Посібник створено з метою підвищення ефективності самостійної роботи учнів та доповнення навчального матеріалу наявної навчальної літератури до рівня підготовки молодшого спеціаліста. Розроблено старшим викладачем спеціалістом вищої категорії Гітельманом О.Л.                                                                                                                                                         

Останнє оновлення на Неділя, 21 березня 2010, 20:08
   

Загальні вимоги до послідовності та оформлення дипломної роботи

Загальні вимоги до послідовності та оформленням дипломної роботи випускників ІІІ ступеня з отриманням кваліфікації молодшого спеціаліста. Весь процес роботи над дослідженням поділяється на три основні етапи: підготовчий; етап роботи над змістом; заключний етап.    

       

Останнє оновлення на Середа, 03 березня 2010, 08:12
   

Рекомендації до ДР Секретар керівника; оператор комп.набору

Методичні рекомендації до написання та оформлення учнями дипломної роботи за професією: «Секретар керівника; оператор комп'ютерного набору». До методичних рекомендацій увійшли перелік тем та основні вимоги до написання дипломної роботи з зазначеної професії.


 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 березня 2010, 23:17
   

Рекомендації до ДР Телеграфіст; електромонтер СУТЗ

Методичні рекомендації до виконання дипломної роботи за професією  «Телеграфіст; електромонтер станційного устаткування телефонного зв'язку». Розраховано на учнів та викладачів профтехучилищ вказаної спеціальності. Перероблена та доповнена згідно специфіки інтегрованої професії. До методичних рекомендацій увійшли перелік тем та основні вимоги до написання дипломної роботи з професії «Телеграфіст; електромонтер станційного устаткування телефонного зв’язку». Підготовлені для учнів з метою підвищення рівня виконання дипломної роботи та її оформлення. Методичні рекомендації підготовлені на типових рекомендаціях щодо виконання дипломних робіт навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 березня 2010, 23:34
   

Рекомендації до ДР обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

Методичні рекомендації до дипломної роботи.  Містять основні вимоги до написання дипломної роботи з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Включають перелік тем. Розраховано на учнів та викладачів ПТНЗ вказаної професії. Методичні рекомендації підготовлені на основі типових рекомендацій, щодо виконання дипломних робіт обласного навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти. Автор Алєксєєнко Ольга Іванівна.                

 

Останнє оновлення на Субота, 20 березня 2010, 00:10
   

Тематичні атестації Бухгалтерський облік

Цей збірник розроблено у вигляді тестів і завдань з метою проведення тематичного контролю знань та умінь учнів професійно-технічних навчальних закладів з предмету „Бухгалтерський облік” для учнів з професії обліковець. Тести і завдання охоплюють весь матеріал програми предмету „Бухгалтерський облік” та дають можливість перевірити знання і вміння учнів за трьома рівнями складності.Автор викладач I категорії вищого професійного училища № 9 м. Кіровограда О. І. Алєксєєнко.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 березня 2010, 23:58
   

Рекомендації до ДП економічна частина електромеханік 3 курс

Містить основні вимоги по написанню економічної частини дипломної роботи молодших спеціалістів за спеціальністю Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв'язку та оргтехніки. Розраховано на учнів та викладачів навчальних закладів І рівня акредитації вказаної спеціальності.              
     

Останнє оновлення на Субота, 20 березня 2010, 00:08
   

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)