Ви переглядаєте: Головна сторінка Абітурієнту Професії

Професії

Про професію адміністратор

Забезпечує роботу з ефективного і культурного обслуговування відвідувачів, створює для них комфортні умови; здійснює контроль за збереженням матеріальних цінностей;  консультує відвідувачів з питань наявних послуг.

Последнее обновление 22.12.15 16:17
   

Про професію Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Немає галузей господарства, промисловості, де б не використовувався комп’ютер. А тому одним із головних завдань професійної освіти на сучасному етапі є підготовка багатофункціонального кваліфікованого робітника, який може використовуватися в різних сферах діяльності людини і надасть можливість кожній організації, підприємству, установі більш широко реалізувати свій потенціал за допомогою сучасних інформаційних технологій, тобто "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення". Такий кваліфікований фахівець повинен мати найсучасніші знання у сфері обробки інформації та програмного забезпечення, розробки, розміщення і супроводу Веб-сайтів, пошуку інформації в інформаційних мережах, супроводження та захисту інформаційно-комунікаційних комплексів.

Последнее обновление 20.06.13 05:44
   

Про професію Оператор телекомунікаційних послуг

На сьогоднішній день надання послуг, в тому числі послуг зв’язку, є однією з найбільш привабливих сфер бізнесу, що займає друге місце у світі після фінансово-банківської діяльності. Введення інтегрованої робітничої професії ”Оператор телекомунікаційних послуг” пов’язане з розвитком технологій і підвищенням попиту на виконання багаточисельних телекомунікаційних послуг, як традиційних (поштового зв'язку, електрозв’язку, касових операцій) так і новітніх (Інтернет послуги, послуги копі центрів, передача електронних даних, електронна пошта, відео – та конференц-зв’язок, інтерактивні медіа та інше).

Последнее обновление 20.06.13 05:44
   

Про професію касир (в банку)

Касир (в банку) – це працівник, який завідує прийомом і видачею грошей, цінних паперів, управляє грошовою касою, продає квитки. Назва професії прийшло до нас із Західної Європи, де, в свою чергу, вона взяла початок від італійського слова cassa – «ящик». В залежності від специфіки роботи, виділяються банківські касири, валютні касири, продавці-касири, працівники квиткових кас, касири-бухгалтери. .

Последнее обновление 20.06.13 05:43
   

Про спеціальність конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв

Професія пов'язана з проектуванням, виробництвом та ремонтом різноманітної апаратури та приладів. Вона стосується сучасних інформаційних технологій, а тому їй властива універсальність: знання, вміння, навички, набуті під час навчання в училищі, можна використати при розробці, виробництві, експлуатації і ремонті електронної апаратури і систем радіотехнічного призначення.  

Последнее обновление 20.02.10 18:31
   

Про спеціальність Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв'язку та оргтехніки

Випускники самостійно обслуговують апаратуру групового тракту місцевого телефонного зв'язку, здійснюють поточний ремонт і настроювання загально-станційного устаткування автоматичної місцевої телефонної станції. Перевіряють устаткування на відповідність технічним умовам, електричним параметрам.

Последнее обновление 21.03.10 12:32
   

Про професію оператор комп'ютерного набору

Здобуття даної професії передбачає оволодіння базовими поняттями з курсу економіки та діловодства, ефективне використання сучасної комп’ютерної техніки та оргтехніки для розв’язування конкретних практичних завдань. Заняття з усіх спеціальних дисціплин проводяться з обов'язковим використанням комп'ютерної техніки.

Последнее обновление 16.02.10 19:49
   

Про професію контролер ощадного банку

Виконує операції з приймання, визначення справжності та платіжності, перерахування, обліку, сортування, зберігання, видачі готівки та інших цінностей згідно з нормативно-методичними документами.

Последнее обновление 24.03.10 19:32
   

Про професію електромонтер СУТЗ; кабельник-спаювальник

Задача учнів, що навчаються за цією професією - отримати практичні навички в обслуговуванні обладнання автоматичних телефонних станцій, кінцевих абонентських пристроїв, кабельних та лінійних мереж місцевого, міжміського і міжнародного телефонного зв’язку.

Последнее обновление 16.02.10 19:52
   
оператор поштового зв'язку

Про професію оператор поштового зв'язку

Приймає, обробляє та видає всі види внутрішніх міжнародних поштових відправлень. Приймає та видає грошові перекази, виплачує пенсії та грошові допомоги. Обробляє вхідну пошту (посилки, страхові мішки). Готує до відправлення прийняті поштові відправлення, грошові перекази. Запаковує страхові мішки з вихідною поштою.

Последнее обновление 21.03.10 13:36
   

Про професію радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури

У вас зламався телевізор, не працює DVD-плеєр, ви не знаєте, як підключити домашній кінотеатр. Що робити? Відповідь проста – зверніться до спеціалізованого сервісного центру. Вас радо зустрінуть працівники і зарадять у розв’язанні проблеми.

Последнее обновление 16.02.10 19:53
   

Про професію секретар керівника (організації, підприємства, установи)

Секретар керівника (організації, підприємства, установи) виконує функції, що включають організаційно-технічне забезпечення адміністративно-розпорядчої діяльності керівника підприємства. Приймає кореспонденцію, яка надходить на розгляд керівникові, передає її, згідно з прийнятим рішенням, до структурних підрозділів або конкретним виконавцям для використання в процесі роботи або підготовки відповідей.

Последнее обновление 26.02.13 05:54
   

Про професію офісний службовець (бухгалтерія)

Виконує роботу з ведення нескладних операцій щодо обліку майна, коштів, фондів, цінних паперів, результатів господарсько-фінансової діяльності тощо на підприємстві, в установі, організації.  Одержує за оформленими відповідно до встановленого порядку документами кошти і цінні папери в банківських установах для виплати працівникам заробітної плати, премій.

Последнее обновление 06.10.15 08:04
   

Про професію обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

Бухгалтерський облік – безпомилковий суддя минулого, необхідний керівник теперішнього і постійний консультант майбутнього кожного підприємства.. (І.Шер, німецький економіст).                                                                                                                                                                                                                                     

Последнее обновление 26.02.13 05:55
   

Дивиться також статті...

Про професії

Отримайте детальну інформацію про професії в училищі. Детальніше...

Приймальна комісія

Приймальна комісія знаходиться на першому поверсі навчального корпусу по вулиці Шатила, 4.
Час роботи з 8:00 до 17:00. Телефон для довідок (0522) 37-11-09.
Дістатись до училища можна маршрутними таксі №108 від залізничного вокзалу та №10, №6, №77, №112 від автостанції №1 (аеропорт). Контакти...
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net