Ви переглядаєте: Головна сторінка Абітурієнту Професії Про спеціальність Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв'язку та оргтехніки

Про спеціальність Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв'язку та оргтехніки

E-mail Печать

Підготовка за професією «Електромонтер станційного устаткування телефонного зв'язку» 5-го розряду з одночасним здобуттям кваліфікації молодшого спеціаліста електромеханік електрозв'язку за спеціальністю «Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв'язку та оргтехніки» здійснюється за третім ступенем професійно-технічної освіти (вища освіта 1-го рівня акредитації). 

 Швидкий розвиток телефонного зв'язку в країні потребує великої кількості кваліфікованих робітників для обслуговування станційного устаткування. Телефонний зв'язок – це один з видів електричного зв'язку. 
 Обравши цю професію Ви зможете самостійно обслуговувати та ремонтувати координатні, цифрові АТС (автоматичні телефонні станції), телефонні апарати вітчизняного та зарубіжного виробника. Випускники з цією спеціальністю виконують роботи по обслуговуванню та ремонту оргтехніки (комп'ютерів, факсів, мобільних телефонів). 

 Електромонтер станційного устаткування телефонного зв'язку обслуговує устаткування сільського, міського, міжміського зв'язку, якими користуються мільйони людей. Від якості роботи електромонтерів зв'язку, їхніх знань, досвіду і відношення до праці залежить безперебійна дія обладнання, яке вони обслуговують.

Сьогодні вище професійне училище № 9 – це потужний навчальний комплекс, новітня матеріально-технічна база. В училищі працює місцева АТС (автоматична телефон на станція). На уроках виробничого навчання учні беруть участь в обслуговуванні і профілактичних перевірках систем передач та усуненні в них пошкоджень.

Учні училища самостійно обслуговують апаратуру групового тракту місцевого телефонного зв'язку, здійснюють поточний ремонт і настроювання загально-станційного устаткування автоматичної місцевої телефонної станції. Перевіряють устаткування на відповідність технічним умовам, електричним параметрам та нормам.

 

В навчально-виробничих майстернях учні мають змогу:

 - здійснювати профілактичні огляди та електричні перевірки устаткування АТС, апаратури ущільнення, устаткування електроживлення та усувати виявлені пошкодження;
 - виконувати монтажні роботи середньої складності на станційному устаткуванні малоканальних систем передачі;
 - виконувати кроссувальні роботи на складному устаткуванні;
- вимірювати параметри з'єднувальних ліній.

 Робочі місця електромонтера станційного устаткування телефонного зв'язку V розряду оснащені сучасними вимірювальними приладами: осцилографами, генераторами, вимірювачами рівня, інструментом електромонтера зв'язку.

 Учні проходять виробничу практику на підприємствах зв'язку ВАТ «Укртелеком», ВАТ «Обленерго», військових частинах та інших підприємствах.
Після закінчення училища випускники за професією «Електромонтер станційного устаткування телефонного зв'язку» та спеціальності «Технічне обслуговування та ремонт апаратури зв'язку та оргтехніки» учні отримують диплом молодшого спеціаліста (вища освіта 1-го рівня акредитації) та диплом кваліфікованого робітника п'ятого розряду. 

На замовлення підприємств-замовників робітничих кадрів щорічно десятки випускників вливаються в трудові колективи Кіровоградської, Черкаської, Миколаївської, Одеської філій ВАТ «Укртелеком».

Випускники мають змогу продовжити навчання за скороченим терміном без зовнішнього незалежного оцінювання в провідних ВНЗ країни:
- Черкаський державний технологічний університет;
- Харківський університет радіоелектроніки;
- Одеська академія зв'язку ім. О.С. Попова.

ДЛЯ ВСТУПУ ДО УЧИЛИЩА НАДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

1. Заяву про прийом в училище;
2. Атестат про отримання повної загальної середньої освіти;
3. Диплом випускника другого ступеня професійно-технічної освіти за професією «Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури» 4 розряду.
3. Направлення підприємства на навчання (при наявності);
4. Медичну довідку (ф 086-У з випискою щеплень), амбулаторну картку;
5. 6 фотокарток 3х4;
6. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
7. Паспорт і приписне свідоцтво пред'являються особисто.


Зарахування на третій (вищий) ступінь професійно-технічної освіти здійснюється за конкурсним балом дипломів випускників другого ступеню професійно-технічної освіти.

Последнее обновление ( 21.03.10 12:32 )  

Дивиться також статті...

Про професії

Отримайте детальну інформацію про професії в училищі. Детальніше...

Приймальна комісія

Приймальна комісія знаходиться на першому поверсі навчального корпусу по вулиці Шатила, 4.
Час роботи з 8:00 до 17:00. Телефон для довідок (0522) 37-11-09.
Дістатись до училища можна маршрутними таксі №108 від залізничного вокзалу та №10, №6, №77, №112 від автостанції №1 (аеропорт). Контакти...
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net