Ви переглядаєте: Головна сторінка Абітурієнту Типові запитання

Типові запитання про навчання

E-mail Печать

Типові запитання стосовно вступу до училища, форми організації навчального процесу, умов навчання, документів про освіту.

Типові запитання стосовно вступу  до училища, форми організації навчання, документів про освіту. Чи потрібно для вступу до училища надавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання? Чи надається відстрочка від призову до Збройних сил України? Чи виплачують учням стипендію? Які документи видаються по закінченню училища?  

Чи потрібно для вступу до училища надавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання?
Проходити зовнішнє незалежне оцінювання до училища не потрібно .
Підстава: лист Міністерства освіти і науки України від 04.02.08 № 1/9-51.

Чи надається відстрочка від призову до Збройних сил України?
 Так, учням надається відстрочення від служби в Збройних силах України на час навчання, а також на один рік по завершенню навчання, за умови працевлаштування за професією.

Навчання платне?
Ні, училище фінансується за рахунок державного бюджету.типові запитання

Чи виплачують учням стипендію?
Так, учні отримують стипендію у розмірі встановленому законодавством. Станом на 1 січня 2013 року стипендія становить 275 грн. без урахування індексації. Учні, які за результатами попереднього семестру мають оцінки 10-12 балів отримують підвищену на 40 грн. стипендію.

Чи є в училищі гуртожиток?
В училищі є гуртожиток, який розташований безпосередньо на території училища. Тому учням, що проживають в гуртожитку достатньо 3-4 хвилини щоб прийти на заняття.

Скільки коштує проживання в гуртожитку?
Проживання в гуртожитку безкоштовне.

Які документи видаються по закінченню училища?
По завершенню училища (ІІ ступінь - 1 або 1,5 року) учні отримують диплом державного зразка  з кваліфікацією робітника за обраною професією, а по завершенню ІІІ ступеня - диплом молодшого спеціаліста та диплом кваліфікованого робітника з підвищеним розрядом за відповідною професією.

Який повинен бути середній бал, зазначений в атестаті, для вступу до училища?
У відповідності до Правил прийому до ВПУ №9 м.Кіровограда прийом на другий ступінь професійно-технічної освіти здійснюється за результатами співбесіди. Співбесіда проводиться поетапно протягом усього періоду прийому документів (як правило щотижня). Не пізніше ніж через 5 днів після закінчення співбесіди, приймальна комісія оголошує список осіб, які можуть бути зараховані на навчання до ВПУ №9. За рівних умов зарахування проводиться з урахуванням середнього балу атестату. Тому вимоги до мінімального середнього балу в атестаті абітурієнта відсутні.

Який термін надання документів абітурієнтами  для вступу до училища?
 У відповідності до Правил прийому до ДНЗ "ВПУ №9 м.Кіровоград", прийом документів абітурієнтів починається з травня та завершується за мірою комплектування груп з конкретних професій (як правило 20 серпня).

Чи можна навчатися в училищі після завершення іншого училища, технікуму, інституту?
  Ні, не можна. У відповідності до ст.3 Закону України "Про професійно-технічну освіту"  "Первинна професійна підготовка - це здобуття професійно-технічної освіти особами, які раніше не мали робітничої професії, або спеціальності іншого освітньо-кваліфікаційного рівня". Тобто, навчатися в  професійно-технічних навчальних закладах, за наявності у абітурієнта раніше отриманого диплома кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра іншого навчального закладу, заборонено. 

Які є в училищі форми навчання?
В училищі навчання здійснюється тільки за денною формою. Вечірня, очно-заочна, дистанційна, екстернатна форми навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами в училищі відсутні.  

Последнее обновление ( 06.03.13 06:07 )  

Дивиться також статті...

Про професії

Отримайте детальну інформацію про професії в училищі. Детальніше...

Приймальна комісія

Приймальна комісія знаходиться на першому поверсі навчального корпусу по вулиці Шатила, 4.
Час роботи з 8:00 до 17:00. Телефон для довідок (0522) 37-11-09.
Дістатись до училища можна маршрутними таксі №108 від залізничного вокзалу та №10, №6, №77, №112 від автостанції №1 (аеропорт). Контакти...
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net