Ви переглядаєте: Головна сторінка

Навчальні матеріали

Рекомендації до самостійної роботи, до дипломних робіт, до проведення атестацій

основи економічних теорій

Матеріали для самостійної роботи Основи економічних теорій

Основи економічних теорій (матеріали для самостійної роботи). Методичні рекомендації призначені для учнів другого курсу навчання за спеціальністю 5.090704 Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв. Укладач: Айшпурс Надія Валеріївна, викладач спеціаліст вищої категорії вищого професійного училища №9 м. Кіровоград.       

Останнє оновлення на Неділя, 21 березня 2010, 20:25
 

Збірник конспектів Текстовий редактор Microsoft Word

Збірник опорних конспектів «Практичне застосування текстового редактора Microsoft Word 2003» призначено для учнів професійно-технічних навчальних закладів та може бути використано для організації самостійної роботи під час вивчення навчальних дисциплін «Програмне забезпечення персонального комп'ютера», «Інформатика», «Інформаційні технології».  Автори: Терьохін Олексій Євгенійович, заступник директора вищого професійного училища №9 м.Кіровограда, старший викладач, спеціаліст вищої категорії; Терьохін Ігор Євгенович, майстер виробничого навчання І категорії вищого професійного училища №9 м.Кіровограда, старший викладач, спеціаліст вищої категорії. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 березня 2010, 18:14
 

Рекомендації до сам.роботи Українська та зарубіжна культура

Збірник є методичним посібником, орієнтованим на виконання самостійних робіт з дисципліни «Українська та зарубіжна культура» для підготовки кваліфікованих робітників за професіями: «Технічне обслуговування та ремонт апаратури зв’язку та оргтехніки», «Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв». Методичний посібник містить план самостійних робіт до кожної теми, короткі теоретичні відомості з теми, питання для самоконтролю, зміст самостійної роботи, перелік літератури до виконання самостійних робіт. Автор: Бірюкова Наталія Миколаївна, викладач вищої категорії ВПУ№9.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 березня 2010, 08:04
   
alt

Основи електроніки (навчальний посібник)

Основи електроніки (навчальний посібник). Посібник створено з метою підвищення ефективності самостійної роботи учнів та доповнення навчального матеріалу наявної навчальної літератури до рівня підготовки молодшого спеціаліста. Розроблено старшим викладачем спеціалістом вищої категорії Гітельманом О.Л.                                                                                                                                                         

Останнє оновлення на Неділя, 21 березня 2010, 20:08
 

Загальні вимоги до послідовності та оформлення дипломної роботи

Загальні вимоги до послідовності та оформленням дипломної роботи випускників ІІІ ступеня з отриманням кваліфікації молодшого спеціаліста. Весь процес роботи над дослідженням поділяється на три основні етапи: підготовчий; етап роботи над змістом; заключний етап.    

       

Останнє оновлення на Середа, 03 березня 2010, 08:12
   

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)