Ви переглядаєте: Головна сторінка

Про професію електромонтер СУТЗ; кабельник-спаювальник

e-mail Друк

Задача учнів, що навчаються за цією професією - отримати практичні навички в обслуговуванні обладнання автоматичних телефонних станцій, кінцевих абонентських пристроїв, кабельних та лінійних мереж місцевого, міжміського і міжнародного телефонного зв’язку.

 Згідно програми учні вивчають такі предмети, як комутаційні станції, лінійні споруди, автоматична комутація, основи електротехніки та електроніки, основи інформатики.

Враховуючи постійно зростаючі об'єми інформаційних потоків і підвищення вимог до швидкості обробки інформації, потреба у фахівцях, здатних швидко орієнтуватися в потоці даних і знаходити саме те, що потрібне, тільки зростатиме. Саме тому випускники за професією: Електромонтер станційного устаткування телефонного зв’язку; кабельник-спаювальник» мають можливість продовжити навчання в училищі на третьому ступені профтехосвіти за спеціальністю «Технічне обслуговування та ремонт апаратури зв’язку і оргтехніки» отримати високу кваліфікацію робітника (5 розряд) та кваліфікацію молодшого спеціаліста – електромеханіка електрозв’язку.

Учні, які продовжують навчання, отримують знання та практичні навички в обслуговуванні сучасних цифрових автоматичних телефонних станцій, комп’ютерної техніки, периферійних пристроїв, радіотелефонів, терміналів мобільного зв’язку.

Останнє оновлення ( Вівторок, 16 лютого 2010, 19:52 )  

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)